• %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 87 39 |

Arkadaşa Yeni İş Hediyesi

Arkadaşa Yeni İş Hediyesi

Arkadaşa Yeni İş Hediyesi

 

Arkadaşlarımız, hayatımızı renklendiren ve bize her zaman destek olan nadide insanlar. En mutlu günümüzde, en sıkıntılı zamanlarımızda, başarılarımızda, başarısızlıklarımızda, çocukluklarımızda, mezuniyetimizde ve tabii ki ilk iş günümüzde yanımızdalar ve yanlarındayız. Yıllar süren emek verilen kariyer hayallerine doğru atılan her adım çok heyecan vericidir. Böyle önemli günlerde sevdiklerimizin desteğini hissetmek hepimizi mutlu eder. Tıpkı bizim yanımızda oldukları gibi bizlerde arkadaşlarımızın başarılarını desteklemeli ve onların bu heyecanlarına ortak olmalıyız.

Pekii arkadaşa yeni iş hediyesi ne alınır? İşte bu sorunuza verilebilecek binlerce bir birinden güzel cevap var. Arkadaşa başarılar dilerim diyebilmek için en anlamlı hediyeler kişiye özel tasarlanan ürünler olabilir. Ofisinde kullanabileceği bir meslek kupası veya meslek biblosuna ne dersiniz? Çok havalı olmaz mı? Arkadaşınızın kariyer basamaklarını adım adım tırmanırken ona motivasyon katacak güzellikler yapmanız bir arkadaş olarak göreviniz desek yeridir. Arkadaşınızı yeni işinde yüksek enerjili bir başlangıç yapması için onu ve mesleğini onurlandıracak hediyeler tercih etmenizi öneriyoruz. Yeni iş tebrik hediyeleri biblo ve kupa ile sınırlı değil tabii ki. Ofis içerisinde sıklıkla kullandığımız olmazsa olmaz eşyalarınızın tamamını arkadaşınıza özel hale getirebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş kalemler, defterler, bardak altlıkları, mouse ped, sumen takımı, tablet ve telefon kılıfları ve daha onlarca şık ofis eşyası ile arkadaşınız için en anlamlı yeni iş hediyesini seçebilirsiniz. Ofis de daha özel bir hediye olsun isterseniz resimli saatler, üç boyutlu resimli tablolar, arkadaşınızın mini büstü ya da termos olabilir. Arkadaşa yeni iş hediyesi için aradığınız, aklınıza gelen ya da gelmeyen ne varsa hepsi size birkaç tık ve birkaç dakika uzaklıkta.

Siz sevdiklerinizi tüm başarılarında destekleyin diye ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirdik ve güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet ile sizlere sunuyoruz. Unutmayın düşünmen yeter, gerisini bize bırakın.