• %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 87 39 |

Düşünmen Yeter

Düşünmen Yeter

Düşünmen Yeter!!!

 

Düşünce hiç durmayan, gecenizi-gündüzünüzü hatta uykunuzu bile ele geçiren yegane şeydir. Elimizde değildir düşünme eylemimizi durdurmak. Günlük olayları, geçmişi, geleceği her anı düşünürüz. Ama düşüncenin çok güzel bir huyu vardır. Düşünce gücü geçmişinize bakarken sizi mutlu eden anlara odaklanır, geleceğinize bakarken mutlu olabileceğiniz hayallere uzanır… Düşüncenin temel besini mutluluktur aslında. İnsanlar özünde mutlu olmayı, huzuru, sıcak bir gülümsemeyi aramak vardır. Bu nedenle düşünce gücümüzde temelde mutluluğa odaklanır.

Düşünün… Sevdiklerinizi… Mesela annenizi düşünün, dünyanın en saf ve karşıklıksız sevgisinin sizin hayatınızdaki sonsuz yerini ve güzelliğini düşünün. Kardeşinizi düşünün… Sizinle hayatınızın her anını paylaşmış olan ve paylaşacak olan en iyi dostunuz değil midir? Pekii ya en iyi arkadaşınızı düşünürken aklınıza hangi en komik anınız geldi? Hani şu gözlerinizden yaşlar gelene kadar kahkaha attıklarınızdan. Ama en çok sevgilinizi düşündüğünüzü biliyoruz. Her an her saniye biricik sevgilinizi düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Çünkü kalbiniz pırpır kelebek gibi uçuyor ve bu hissi seviyorsunuz.

Ne kadar güzel şeyler düşünüyoruz değil mi? Bu kadar güzel düşüncenin kaynağı olan sevdiklerimize onları ne kadar çok düşündüğümüzü anlatmanın zamanı geldi. Siz sevdiklerinizi düşünürken bizde sevdikleriniz için birbirinden güzel anlamlı hediyeler düşündük. Hediyeleriniz sizi ve sevdiklerinizi sizin istediğiniz gibi anlatsın istedik ve kişiye özel hediyeler hazırladık. En sevdikleriniz de sizi her düşündüğünde yanı başında sizi bulabilsin istedik.

Düşünün ki en güzel doğum günü hediyesi nedir? En anlamlı sevgililer günü hediyesi hangisidir? Anneler günü ve babalar günü için en güzel hediye nedir? Siz bunları aklınızdan geçirirken sizin için her şeyi hazırladık ve sizin düşlerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Kişiye özel hediyeler ile sevginizi de kişiye özel yapıyoruz. Mesela bir gece lambası düşünün… Herkesin başucunda olabilir değil mi? Ama üzerinde sizin ve sevgilinizin resmi olsa ve her gece uyurken iyi geceler dileyebildiğinizi ve her sabah günaydın dediğinizi… Artık bu gece lambası dünya da bir tek sizde var ve her gece yalnızca siz ve sevgilinizin gecesini aydınlatıyor. Oldukça romantik ve özel bir hediye olacaktır. Ya da kişisel eşyalarınızı düşünün. Hepimiz cüzdan kullanıyoruz. Ama sizin cüzdanınız herkesin cebindeki gibi değil. Sizi anlatan dünyada bir tek sizin elinizde olan bir cüzdan. Kupalar, tablolar, defterler, kalemler, yap-bozlar, kırlentler, 3 boyutlu tablolar, saatler, büstler ve daha binlerce ürün size özel olmak için sizin düşünmenizi bekliyor.

Siz yeter ki hep güzel şeyler düşünün, güzel şeyler yaşayın… Düşünmen yeter!!! Gerçekleştirmek bizden J