• %100 Orijinal Ürün
  • 150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Destek 0850 259 87 39 |

Sevgiliye Özür Dilerim Demenin Yolları

Sevgiliye Özür Dilerim Demenin Yolları

Sevgi insanoğlunun varoluşunun en güzel kaynağıdır. Dünyaya sevgi ile geliyoruz. Sevgilimizi paylaştıkça büyüyor, çoğalıyor ve güzelleşiyoruz. Sevgimizi karışıksız, çıkarsız sadece iyilikle paylaştığımız insan şüphesiz ki sevgilimiz. Hatta bazen sevgilimiz en yakımız olur. Ailemiz ve arkadaşlarımızdan daha çok şey paylaşır oluyoruz. Mutlu anlarımızın mimarı, üzüntülü anlarımızın ilacı olan sevgilimizi bazen kırabiliyoruz. Tabii ki onları bilerek ve isteyerek kırmıyoruz ama hayat koşturmacası içerisinde tuz biber olan kırgınlıklar var. İstemeden de olsa bazen kırmış olduğumuz sevgilinizin gönlünü almak da o kadar kolay olmayacak. İnsanlar çok sevdiklerine çok kırılırlar ve anlamlı güzel bir özür beklerler. Anlamlı ve güzel anlar ise kalıcı anılar ile güzelleşir. Sevgilinizin kalbini kırdıysanız tekrar kazanmanın birkaç ipucunu sizinle paylaşalım. En anlamlı hediyeler kesinlikle kişiye özel hediyelerdir. Defter, kalem, kupa, anahtarlık, termos, tişört, kırlent, saat, cüzdan, lamba ve daha binlerce hediye her zaman her yerde olabilecek hediyeler. Sizin hediyenizi özel, anlamlı ve tek kılmanın yolu kişiye özel hediyeler tercih etmektir. Böylece sevginizi, bağlılığınızı, ilişkinizin özelliğini vurgulayabilirsiniz. Sizi tek ve özel kılar. Eşsiz bir hediye ile sevgilinizden romantik bir özür dileyebilirsiniz. Romantik, anlamlı ve özel bir hediye ile yapılmış bir özrü kimse geri çevirmez. Küçük de olsa tatsızlıkları güzelleştirmek sizin elinizde. Sevgilinizden dileyeceğiz özenli bir özür yalnızca gönlünü almak ile kalmaz bağlarınızı, ilişkinizi güçlendirir. Sadece biz özür mü dilemek isterseniz yoksa tatsızlıkların ardından romantik anılar mı bırakmak isterseniz? En özel sevgiliden özür dileme hediyeleri için size birkaç tavsiyede bulunalım;

1.Kişiye Özel Gece Lambası

Gece lambası, başucumuzun vazgeçilmezidir. Her gece lambamızın ışığında kendimizle baş başa kalır günün yorgunluğunu atacağımız anlar, dakikalar hatta saatler geçiririz. Farkında olmasak da gece lambamız bizim için oldukça özeldir. Bizimle günün sonunda kaliteli vakitler geçiren lambamızın daha özel ve anlamlı olmasını istemez miyiz? Sevgilinizin her gece başucunda olmak için kişiye özel gece lambasını tercih edebiliriz. En sevdiğiniz fotoğrafınızı, en sevdiğinizi şiiri ya da her ikisini bir araya getirebilirsiniz. Sevgiliye romantik hediyeler arayanlar için en güzel hediye seçeneklerinden biri kişiye özel lamba olabilir.

2.Kişiye Özel Sihirli Kupa

Bazı eşyalarımızın günümüzün her anında yanımızdalar. Elimizden düşürmediklerimiz bile var. Tüm sıcaklıkları ile en güzel sohbetlerimize eşlik eden kupalarımız bundan birine örnek verilebilir mesela ve hepimizin favori kupası vardır mutlaka. Sevgilinize tatlı sürprizler yapmayı sevdiğinizi biliyoruz ve sizin için özel bir kupa tasarladık. Sıcaklıkla renk değiştiren sihirli ve sürprizli kupa ile sevgilinize tatlı bir hediye armağan edebilirsiniz.

3.Kişiye Özel Yastık

Yatıklarımızı hepimiz seviyoruz. Yorucu bir günün ardından yastığımıza yaslanmak yumuşak bir kucaklama gibidir. Bazen koltuğunuzda, yatağınızda, evinizin en güzel köşesinde, ofisiniz en rahat yerinde sizden çok yastıklarınız yeri vardır. Bizim için en rahat arkadaşımız gibidir. Sevgilinizin de sizin dizinize başını koyar gibi bir sevgi ile başını yastığa koymasını isterseniz kişiye özel tasarım yastıkları tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğrafınız ile sevgilinizi gün içinde ya da gün sonunda konforla kucaklayabilirsiniz.

4.Kişi Özel Cüzdan

Cüzdanımızda kupamız gibi elimizden düşürmediğimiz eşyalarımızdan. Asla yanımızdan ayırmıyoruz. Yanımızdan ayırmadığımız eşyalarımızın duruşu bize olmalı. İşte bu yüzden kişiye özel cüzdan ile her zaman ve her yede farkınızı yansıtabilirsiniz. Sevgilinize özel hissettirmek için güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgilinize özel hediyeler arıyorsanız size uygun ve şık bir seçim olabilir.

5.Bin Kere Özür Dilerim Kitabı

Kişiye özel hediyenize ek olarak bin kere özür dilerim diyebilirsiniz. Küçük tatsızların ardından küçük sevimlilikler ilişkinize iyi gelecektir. Sevgilinize ne kadar üzgün olduğunuzu bu şekilde anlayabilirsiniz.

Sevgiliniz için romantik hediye fikirleri arıyorsanız size birkaç tavsiye de bulunduk. Bu hediyeler ve daha binlerce kişiye özel hediye ve romantik hediye için dusunmenyeter.com ‘u ziyaret etmeyi unutmayın. Siz sevgilinizi düşünün biz hediyelerinizi düşündük. Aşkla kalın…